Banery reklamowe druk

BANERY FRONTLIT

Najpopularniejszy oraz najtańsze rozwiązanie reklamy zewnętrznej. Dzięki swojej wytrzymałości banery frontlit można oczkować. Jest to tkanina poliestrowa obustronnie powlekana powłoką PVC. Dzięki tej konstrukcji baner jest odporny na wodę, światło i zmianę temperatur.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

BANERY TEKSTYLNE

Lekkie banery wykonane z materiału poliestrowego, przewiewne, do użytku podczas lekkiego wiatru. Możliwość wykonania oczek pozwala na na instalacje banerów w pionie lub poziomie.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

BANERY PVC – siatkowe/mesh

Wykonujemy reklamy zewnętrzne o dużych powierzchniach z materiału w formie siatki, który jest przewiewny oraz nie blokujący światła. Możliwe stosowanie na duże powierzchnie budynków, nie blokując światła i dźwięku. Odporne na wiatr dzięki formie siatki oraz na promieniowanie UV.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

BANERY ODBLASKOWE

Idealne do reklamy przy drodze. Dzięki swojej strukturze odbijają światło nadjeżdżających samochodów, ale również odbijają inne źródła światła jak lampa, które jest rozpraszana na całym banerze, a nie punktowo. Są bardziej odporne na warunki atmosferyczne od banerów frontlit

ZAPYTAJ O WYCENĘ

banery HDPE polietylen

Banery  wzmocnione wykonane z polietylenu, mimo mniejszej gramatury, odporne na warunki atmosferyczne. Baner HDPE jest przyjazny dla środowiska, dzięki swoim właściwościom można go utylizować gdy już nie będzie potrzebny.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Niezmiennie gadżety reklamowe to sposób na prezentację oferty firmy w taki sposób, by zachęcała ona do zakupów, skorzystania z usług i oczywiście budziła pozytywne skojarzenia. Dlatego właśnie nie jest wszystko jedno, po jakie elementy budujące rozpoznawalność w środowisku się sięgnie, a konsekwentnie prowadzona profesjonalna kampania jest gwarancją sukcesu. Niezmiennie firmy z różnych sektorów sięgają po banery reklamowe, jakie oferujemy strefanadruku.pl. To jeden z gadżetów, które pozwalają docierać do stałych klientów i potencjalnych odbiorców. A tym samym są podstawą marketingu.

Najlepsze banery reklamowe – cena

Z pewnością to właśnie z rozpoznawalnością i z budowaniem pozytywnego wizerunku kojarzą się banery reklamowe. Nowy Sącz na swoim terenie ma firmę, która opracowuje nowoczesne i atrakcyjnie graficznie gadżety oraz wykonuje nadruki na rozmaitych materiałach. Dzięki temu można uzyskać dobry efekt dopasować dodatki do indywidualnych potrzeb i na przykład specyfiki elewacji. Z pewnością najbardziej wyróżniać się będą banery odblaskowe. Specjalny materiał oraz farby będą widoczne nawet po zmroku. Ten rodzaj reklamy może być szczególnie przyciągający kierowców. Chodzi zawsze bowiem o to, by wyróżniać się na tle konkurencji. Najczęściej ten rodzaj reklamy jest wielkoformatowy, choć oczywiście banery tekstylne oraz te przygotowywane na innych materiałach dostępne są w różnych rozmiarach. Klienci mogą więc dostosować je do ilości miejsca, jakim dysponują oraz oczywiście projektu. Na banerach pojawiają się takie informacje jak na przykład hasła reklamowe i zdjęcia produktów, ale również wyraźnie widoczne logo i dane teleadresowe. Tym samym zarówno firmy zajmujące się handlem oraz usługami, instytucje, jak i organizatorzy wydarzeń kulturalnych, sportowych czy rozrywkowych mogą dobrać najlepsze banery reklamowe. Druk wykonywany w rozmaitych technologiach oraz na odmiennych materiałach będzie najwyższej jakości, a także oczywiście wyróżnia się odpornością przede wszystkim na czynniki zewnętrzne.

Gdzie sprawdzą się banery PCV?

Banery frontlit są wykonywane na materiałach, które zapewniają dobrej jakości druk w kolorze oraz odpowiednią trwałość. Warto bowiem pamiętać, że jest to reklama najczęściej zewnętrzna, więc musi być odporna na działanie promieni słonecznych, deszczu czy wiatru. Wspomniane banery frontlit to jedna z najpopularniejszych opcji. Klienci decydują się na ten typ ze względu na atrakcyjną cenę oraz różnorodne możliwości obróbki. Mogą mieć matowe lub błyszczące wykończenie i świetnie sprawdzają się na rozmaitych elementach infrastruktury – na przykład na budynkach czy ogrodzeniach. Klienci chętnie wybierają też banery reklamowe z siatki mesh. Są lekkie, odporne na uszkodzenie i w atrakcyjny sposób wykonują nadruki. Świetnie wyglądają na przykład na fasadzie remontowanego budynku. Natomiast banery odblaskowe pojawiają się najczęściej przy drogach. Ten rodzaj nadruku będzie bowiem rewelacyjnie widoczny po zmroku, gdy się nakieruje się nań niewielką ilość światła. Dzięki temu nie trzeba nad taką reklamą umieszczać oświetlenia. Dużą popularnością cieszą się też lekkie banery tekstylne oraz dwustronne. Sprawdź, które gadżety reklamowe wpisują się doskonale w Twoją strategię promocji marki.

SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO?

Napisz do nas, nasz zespół przedstawi najlepiej dopasowaną ofertę do Twoich potrzeb

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]