Druk wizytówek

Drukujemy różne rodzaj wizytówek. W naszej ofercie znajdziesz:

  • wizytówki tradycyjne,
  • wizytówki składane,
  • wizytówki premium,
  • wizytówki personalizowane,
  • Wykonujemy wizytówki o różnych gramaturach oraz fakturach, dopasowane do Twoich potrzeb. Minimalne zamówienie 100szt

    zapytaj o wycenę

Eleganckie, biznesowe, kreatywne wizytówki to jeden z najważniejszych elementów, które pozwalają zadbać o swój wizerunek. Po specjalnie przygotowane kartoniki sięgają przedsiębiorcy, kadra zarządzająca, urzędnicy, pracownicy instytucji kultury i organizacji pozarządowych oraz ci wszyscy, którzy chcą nawiązywać relacje i w gustowny sposób przekazać swoje dane kontaktowe. Ta czynność jest również związana z etykietą. Warto więc  zadbać o ten element i projekt oraz druk wizytówek zlecić profesjonalistom. Już pobieżna analiza rynku pokazuje, że w modzie są bardzo różnorodne rozwiązania, a niewielkie kartoniki w poziomie, w pionie, składane czy też zaawansowane technologicznie w wielu wariantach wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. I dlatego warto przemyśleć, jak ma prezentować się ten element i sprawdzić, od czego zależy wizytówki cena.

Komu zlecić wizytówki druk?

Dobre zaprojektowane i tanie wizytówki, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, są ważnym elementem strategii marketingowej i powinny wykorzystywać kolory, motywy czy też fonty stosowane także w innych drukach promocyjnych. W tym wypadku jednak chodzi o to, by jak najlepiej zaprezentować się potencjalnym klientom, ważnym kontrahentom czy też osobom, z którymi chce się utrzymać kontakt. Wielu przedsiębiorców, kierowników, team leaderów stawia na wizytówki tradycyjne, eleganckie wzornictwo i przewidywalny układ z logo marki, danymi kontaktowymi, a także szlachetną kolorystykę. Ci, którzy chcą wyróżnić się na rynku, branża kreatywna oraz artyści częściej traktują wizytówki składane jako sposób na podkreślenie swojego profilu działalności, zaskakiwanie odważnymi i nieszablonowymi projektami. Bez problemu można więc dopasować firmowe czy prywatne elementy do potrzeb swoich i oczekiwań klientów. W tym wypadku warto pozytywnie zaskakiwać.

Jakie wybrać wizytówki?

Warto sprawdzić, komu zleca się druk wizytówek. W tym wypadku pomoc przy projektowaniu oraz fachowe doradztwo są równie istotne co jakość wykończenia. Z zasady wizytówki tradycyjne pomagają nawiązywać kontakty z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi. To najprostszy oraz najwygodniejszy sposób na przekazanie informacji o firmie i zaprezentowanie się w sposób profesjonalny. Z drugiej strony tanie wizytówki będą przyciągać uwagę – są dostępne różne materiały, formaty, można się zdecydować na rozmaite układy, wykończenia, detale, które będą pasować do branży i w pewien sposób identyfikują osobę – jej stanowisko, sposób pracy oraz priorytety. Dlatego elegancka klasyka jest niezmiennie modna, a oryginalne wzornictwo przykuwa spojrzenia. Najczęściej wykorzystuje się format 90×50 mm lub 85×55 mm, ale wielu klientów wybiera wizytówki składane, modele z hot-stampingiem oraz etykiety. Dostępne są rozmaite papiery – także te ozdobne oraz sposoby zabezpieczania i uszlachetniania. Warto sięgnąć po folie mat, błysk, soft touch czy lakier wybiórczy UV. Jak widać, od wielu rozmaitych aspektów będzie zależeć wizytówki cena, ale bez problemu przygotujesz z nami doskonałe wydruki, którymi chętnie będziesz się chwalić. Sprawdź nasze propozycje

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]