Nadruki na kurtkach

Wykonujemy nadruki odpowiednimi technikami na kurtkach sportowych, oraz innej odzieży zewnętrznej. Nadruki odblaskowe, jednokolorowe oraz emblematy. Wyślij nam swoje kurtki lub zobacz nasza ofertę kurtek w sklepie

Zapytaj o wycenę

MASZ SWOJE KURTKI?

Prześlij nam logotypy i napisy do weryfikacji. Określ, w którym miejscu chcesz umieścić nadruki, nasz zespół przygotuje najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

NADRUKI NA KURTKACH

Nowoczesny nadruk na kurtce to rewelacyjny sposób na to, by wyróżnić firmową odzież w szeregu innych produktów. Oczywiście najczęściej w ten sposób oznaczane są ubrania przeznaczone na zimę – na przykład dla instruktorów narciarskich czy też dla osób, które pracują na zewnątrz lub też w miejscach, gdzie temperatura jest niższa. W pewien sposób nadruk na kurtkę roboczą, BHP, firmową może być nośnikiem nie tylko logotypu marki czy też wydarzenia, ale również może określać funkcję czy realizowane zadania. Dzięki temu można usprawnić działania, a także pracować na wizerunek przedsiębiorstwa. Dlatego właśnie warto sięgać po nadruki na kurtki, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, wykonane w wytrzymałych i efektywnych technikach.

Modne nadruki na kurtkach

Po oryginalny nadruk na kurtce sięgają przedstawiciele różnych branż. Do potrzeb zawsze dopasowuje się rodzaj odzieży i jej parametry techniczne. Dzięki temu kurtki zimowe, softshell czy przejściowe – męskie i damskie zawsze będą doskonale wyglądać. To praktyczna odzież pracownicza oraz świetny pomysł na gift dla klientów czy kontrahentów. W efekcie najwyższej jakości nadruk na kurtkę można dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań, a to sprawia, że taka odzież stanie się rewelacyjną reklamą. Promocja może docierać coraz to nowych potencjalnych klientów. Wystarczy przesłać swój projekt, by w krótkim czasie pojawiły się nadruki na kurtkach.

Jakie nadruki na kurtki wybrać?

Z zasady nadruk na kurtce może pojawić się w dowolnym miejscu odzieży. W dużym stopniu zależy to od naszych potrzeb oraz efektu, jaki chce się uzyskać. Z pewnością narciarskie kurtki dla instruktorów najwięcej informacji będą zawierać na plecach, ponieważ to właśnie tam skupia się wzrok kursantów. Wiele firm decyduje się na nadruk na kurtkę z przodu czy też na rękawach, ale z zasady przecież można oznaczyć każdą przestrzeń. Mogą to być logotypy, hasła reklamowe, nazwa marki czy też zajmowana funkcja. Możliwości jest dużo, a projektowanie efektownych wzorów czy napisów przy obecnych technikach jest intuicyjnie proste. Zresztą po tego typu narzędzie sięga się także wówczas, gdy zamawia się koszulki sportowe z nadrukiem. Są one przeznaczone bardzo często dla drużyn oraz indywidualnych zawodników reprezentujących konkretny klub, ale po dopasowane modele sięgają także organizatorzy rozmaitych eventów, właściciele firm z różnych sektorów i ci wszyscy, którzy cenią rozmaite aktywności takie jak na przykład trekking, piłkę nożną czy bieganie. Koszulki są podstawowym elementem garderoby wiosną i latem. Jesienią i zimą sięga się po kurtki, które są niezastąpione przy pracy i aktywności na świeżym powietrzu. Odzież reklamowa jest ważna dla firm, ale niezmiennie jest także ceniona podczas górskich wędrówek, rajdów rowerowych czy terenowych wypraw. Jest praktyczna oraz świetnie wygląda, a nadruki na kurtkach są wizualnym znakiem rozpoznawczym. I dlatego jest to najskuteczniejsza promocja marki. Nadruki na kurtki są wykonywane różnymi technikami – sublimacji, metodą flex/flock, termotransferem plastizolowym czy wydrukiem laserowym. Sprawdź, która z opcji będzie najlepsza dla Ciebie.

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]