Odzież dla sportowców

ODZIEŻ SPORTOWA

Wykonujemy pojedyncze sztuki nadruków na odzież sportową oraz hurtowe zamówienia na eventy masowe, sportowe imprezy. W naszej hurtowni znajdziesz wiele produktów sportowych, które dopasujesz do budżetu Twojego wydarzenia.

ZOBACZ KATALOG

Przykładowe produkty odzieży gastronomicznej

NIE MASZ CZASU PRZEGLĄDAĆ KATALOGU?

Potrzebujesz konkretny produkt i nie masz czasu przeglądać katalogu odzieży? Napisz do nas z informacją jaką odzieżą jesteś zainteresowany, nasz doradca zaproponuje Ci konkretne produkty z możliwością znakowania.

WYKONUJEMY NADRUKI

Posiadamy własny park maszyn, który umożliwia nam wykonanie wielu technik znakowania na Twojej odzieży. Dobieramy odpowiednią technikę wykonania nadruków na odzieży, tak aby jakość oraz estetyka nadruku była na najwyższym poziomie. Stosujemy między innymi termotransfer, folię Flex, Flock, Latex, sublimację, haft komputerowy, nadruki odblaskowe.

ZOBACZ WIĘCEJ O TECHNIKACH ZNAKOWANIA

TWOJA ODZIEŻ SPORTOWA

Szeroki wybór odzieży sportowej dla zorganizowanych grup oraz dla indywidualnych sportowców znajdziesz w naszym katalogu odzieży sportowej.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • koszulki reklamowe z nadrukiem sportowe – podstawowy element odzieży dla każdego sportowca. Dowolna aktywność fizyczna jest bardziej komfortowa w odpowiedniej odzieży z właściwościami oddychającymi.
  • softshelle i kurtki –  nawierzchnia odzież sportowa jak softshell, kurtki dla biegaczy, kurtki zimowe, kurtki narciarskie zobaczysz w naszej ofercie odzieży sportowej
  • czapki i kominy buff – akcesoria sportowej jak rękawiczki, czapki, czapki z daszkiem, czapki pod kask rowerowy są świetnym wykończeniem stroju sportowego
  • komplety sportowe – gotowe komplety koszulek o spodenek sportowych z nadrukiem dla Twojej drużyny będą świetnym reprezentacyjnym elementem Twojego teamu.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również ubrania sportowe, w tym odzież wierzchnią, jak kurtka softshell z nadrukiem. Realizujemy zamówienia zarówno na pojedyncze sztuki, jak i hurtowej ilości na potrzeby różnych sportowych eventów czy zorganizowanych wypraw np. w góry.

Softshell z nadrukiem pozwoli uczestnikom tej samej grupy wyróżnić się na tle pozostałych. Podczas grupowych wycieczek w góry ważne jest trzymanie się razem, a kurtka softhell z nadrukiem pomoże odnaleźć jej członków wśród innych postronnych ludzi.

Softshell z nadrukiem dzięki swoim właściwościom doskonale ochroni przed wiatrem i deszczem. Ponadto sprawi, że pot, który jest naturalną konsekwencją uprawiania sportu, wydostanie się na zewnątrz. To zasługa membrany, która ogranicza wchłanialność wilgoci i wspomaga odparowywanie.

Jeżeli organizujesz event sportowy, softhell z własnym nadrukiem nie tylko doda profesjonalizmu Twojemu wydarzeniu, ale także pozwoli na reklamowanie Twojej firmy czy sponsorów. Nie zapominaj również o pracownikach, którzy są na miejscu i pomagają w organizacji eventu. Nawet jeżeli uczestnikom wydarzenia jest ciepło, bo przecież uprawiają sport, to pracownikom może być chłodno.

Kurtka softshell z nadrukiem to wtedy obowiązkowy element garderoby. Szczególnie gdy wieje wiatr lub pada deszcz. Gdy ludzie obsługujący event będą mieli identyczne kurtki z nadrukiem swojej funkcji, uczestnicy wydarzenia będą wiedzieli do kogo zwrócić się o pomoc czy cokolwiek, czego będą potrzebować.

Kurtka softshell z nadrukiem – rodzaje nadruku

Do nadruków na softshellach wykorzystujemy różne techniki, w zależności od Twoich preferencji i konkretnego ubrania. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dobrać technikę nadruku tak, aby Twój softshell z własnym nadrukiem przetrwał bez uszczerbku wiele lat.

Niebywałą zaletą naszej firmy jest to, że posiadamy własny park maszyn, dzięki któremu możemy wykorzystywać te różne techniki nadruku. Mamy w ofercie termotransfer, folię Flex, Flock, Latex, sublimację, haft komputerowy czy nadruki odblaskowe. Każda z tych technik gwarantuje, że Twoja kurtka softshell z nadrukiem będzie Ci służyła wiele lat, nadruk będzie trwały i estetyczny, a kolory nasycone.

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]