FLAGI

BANERY

ROLL UP

NAKLEJKI

POTYKACZE

TABLICZKI NA ŚCIANĘ

PLAKATY I CANVAS

AKCESORIA

MOŻESZ POTRZEBOWAĆ

Drukowanie ulotek, wizytówek i innych produktów papierniczych

ULOTKI, WIZYTÓWKI, BROSZURY

Jesteś zainteresowany poligrafią? Jesteśmy drukarnią z wieloma możliwościami. Zobacz naszą ofertę wydruków materiałów poligraficznych.

ZOBACZ OFERTĘ

Niezmiennie branża reklamowa stawia na wydruk wielkoformatowy. Nowy Sącz na swoim terenie ma profesjonalną drukarnię, która przygotowuje najlepszej jakości banery, roll-upy, tablice lub plakaty. To najlepszy sposób na budowanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów i kontrahentów oraz oczywiście promowanie produktów czy usług w taki sposób, aby reklama została zauważona. I dlatego właśnie pomimo popularności innych narzędzi – także tych internetowych, w dalszym ciągu firmy, organizatorzy eventów, organizacje pozarządowe sięgają po wydruk wielkoformatowy, jaki oferujemy na strefanadruku.pl. Rozmaite techniki, materiały pozwalają znaleźć idealne rozwiązanie do konkretnych potrzeb. W plenerze czy na sali konferencyjnej lub w siedzibie firmy tego typu reklama będzie świetnie się prezentować. Druk wielkoformatowy jest wykonywany metodą solwentową i dzięki temu uzyskać można bardzo wysoką jakość nawet w dużych formatach. Poza tym materiału są odporne na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg czy promienie słońca. Nawet po latach reklamy będą się świetnie prezentować.

Zamów wydruk wielkoformatowy – Nowy Sącz

Warto zwrócić uwagę, że wydruk wielkoformatowy może być wykonany na różnych materiałach, więc bez problemu można dopasować rozwiązania do potrzeb. Może to być na przykład płótno, folia samoprzylepna, baner, metal, tkanina czy tworzywa sztuczne. Reklamy takie mogą mieć zastosowanie więc w ciepłych, suchych wnętrzach oraz nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Warto docenić fakt, że nowoczesny druk wielkoformatowy wykorzystuje innowacyjne techniki i materiały, a sam sektor rynku rozwija się bardzo dynamicznie. Sama technika jest wykorzystywana do zagospodarowania powierzchni billboardów, produkcji banerów, roll-upów, szyldów, potykaczy reklamowych czy też flag. Tego typu reklama jest najlepszym uzupełnieniem każdej kampanii i gwarancją sukcesu.

Na co zwrócić uwagę, zamawiając druk wielkoformatowy?

Oczywiście, aby wydruk wielkoformatowy świetnie się prezentował i na długo zachował doskonały wygląd i parametry, musi być wykonywany w najwyższej jakości. Tylko dzięki temu reklama ma szansę w ogóle być skuteczną, trafiać do klientów i oczywiście świadczyć o profesjonalizmie. Dla wielu firm jest to „być albo nie być” na rynku i często inwestują one w najlepszy wydruk wielkoformatowy. Nowy Sącz korzysta z doskonałej bazy oraz doświadczenia w branży, więc znalezienie drukarni, która przygotuje optymalną kampanię i materiały promocyjne jest prostsze. Tym samym można docierać do odbiorców, promować produkty, usługi, markę w środowisku lokalnym, na targach i konferencjach oraz w wielu innych miejscach. W wielu przypadkach profesjonalnie przygotowany wydruk wielkoformatowy będzie sposobem na to, by przebić się w szeregu innych firm, zaistnieć w świadomości konsumentów, a tym samym dać sobie szansę na sprzedaż, rozpoznawalność, nowe kontrakty oraz ugruntowaną pozycję. Dlatego właśnie małe i wielkie marki nie rezygnują z dużych reklam, które pojawiają się w miastach, miasteczkach, przy trasach oraz siedzibach firm. Zobacz, który druk wielkoformatowy będzie optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Dla wielu firm, organizacji czy instytucji druk wielkoformatowy jest najlepszym narzędziem do tego, by promować się w przestrzeni miejskiej, na targach i innego rodzaju eventach. Z zasady to właśnie profesjonalne przygotowanie materiałów poligraficznych będzie świadczyć o samej firmie. Tym samym sama strategia marki oraz jej kreacja promocyjna sprawia, że przyciąga nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Stąd też niezwykle ważne jest to, komu zleca się druk wielkoformatowy, jaki oferujemy na strefanadruku.pl, oraz w jaki sposób przygotowuje się materiały graficzne.

Czym jest druk wielkoformatowy?

Druk wielkoformatowy wykorzystywany jest w rozmaitych działaniach reklamowych. Dlatego właśnie staje się podstawą rozmaitych kampanii, które musi oczywiście wyróżniać profesjonalizm. To nowoczesne techniki cyfrowe, które są niezastąpione na różnych materiałach stosowanych na zewnątrz i we wnętrzach. Druk wielkoformatowy to między innymi druk lateksowy lub solventowy. Te technologie, które pozwalają na wykończenia takich materiałów jak folia, papier, baner, tapeta. Z pewnością nie da się nie zwrócić uwagi na flagi reklamowe drukowane w technologii sublimacji, które w skuteczny sposób zagospodarowują przestrzeń wokół przedsiębiorstwa. Poza tym tą technikę wykorzystuje się też do produkcji plakatów, rozmaitych tablic czy kasetonów, szyldów, wykończenia samochodów czy plandek, banerów. Charakterystycznym elementem miejskich i pozamiejskich przestrzeni stały się już banery reklamowe, które są dużym polem do popisu zarówno dla grafików, jak i specjalistów od druku. Wielkie formaty wymagają bowiem doskonałej jakości.

Jakie są techniki druku wielkoformatowego?

Druk wielkoformatowy jest powszechnie stosowany zarówno w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej. Dzięki temu można skutecznie zadbać o wizerunek firmy oraz zwiększy jej rozpoznawalność, a także prestiż w środowisku lokalnym oraz pozwoli promować się szerzej – jeśli taka strategia przyświeca marce. Sam rodzaj techniki druku dobiera się do konkretnych materiałów i oczywiście ich przeznaczenia. Tym samym zupełnie inaczej będzie wyglądać praca nad plakatem, a inne wymagania mają banery wielkoformatowe i flagi. Druk wielkoformatowy jest więc realizowany w następujących technikach: solvent, UV oraz druk ekologiczny latex i sublimacja. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się również materiały, które pokrywa latex ekologiczny. To doskonała jakość i trwałość. Im więcej możliwości, tym łatwiej dopasować narzędzia do potrzeb oraz oczekiwanego efektu.

Druk wielkoformatowy wyróżnia się bardzo dużą odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne takie jak na przykład słońce, deszcz czy niskie temperatury. To sprawia, że materiały mogą być eksponowane w różnych warunkach. Poza tym oczywiście ta technika sprawdza się na wielu różnych powierzchniach – banery, siatki mesh, folie, papiery, tekstylia, materiały płaskie. A to pozwala na daleko idącą elastyczność w planowaniu strategii promocyjnej. Sam druk wielkoformatowy jest przede wszystkim atrakcyjny wizualnie i dlatego takie gadżety jak na przykład rollupy reklamowe będą przyciągać uwagę oraz staną się ważną wizytówką. Liczy się kolor, jakość materiałów oraz oryginalna grafika, która będzie się wyróżniać. Specjaliści podkreślają, że te elementy znacząco wpływają na decyzje zakupowe klientów i są ważnym czynnikiem motywacyjnym. Sprawdź, jak możesz wykorzystać druk wielkoformatowy w swojej działalności.

OSTATNIE ARTYKUŁY

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]

POTRZEBUJESZ CZEGOŚ INNEGO?

Napisz do nas, wykonujemy indywidualne zlecenia oraz chętnie rozpatrujemy nietypowe rozwiązania.