Druk ulotek reklamowych

Drukujemy różne rodzaj ulotek. W naszej ofercie znajdziesz:

  • ulotki A6, A5, A4, A3,
  • ulotki kwadratowe,
  • ulotki DL.
  • Oraz o różnych gramaturach od 90g do 350g, papier kredowy połysk lub mat. Minimalne zamówienie 100szt
  • zapytaj o wycenę

Różnego rodzaju ulotki składane to świetna alternatywa dla klasycznych narzędzi marketingu bezpośredniego. Mowa tu o rozmaitych formatach, opcjach oraz wykończeniach, które pozwalają przygotować wygodne, czytelnie, a także często oryginalne wydruki, które rewelacyjnie sprawdzają się przy promowaniu marki, oferty czy też wydarzenia. Najczęściej druk ulotek składanych jest elementem lokalnej strategii i kolorowe elementy trafiają wprost do rąk konkretnego odbiorcy, otrzymuje się je wraz z zamówieniem, pojawiają się w pocztowych skrzynkach, czy są rozdawane na różnego rodzaju eventach lub też kulturalnych imprezach. Jak widać, z tego typu opcji chętnie sięgać będą bardzo różne branże – na przykład banki, ubezpieczyciele, dostawcy internetu, pizzy, zestawów obiadowych, optycy, deweloperzy. To rewelacyjne narzędzie dla szkół, teatrów i kin oraz organizacji pozarządowych. Duże możliwości ulotki składane A6, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, zawdzięczają też temu, że stanowią dość pokaźną przestrzeń do zaprezentowania swojej oferty, repertuaru czy menu.

Popularne ulotki składane A5

Nie da się ukryć, że oryginalne ulotki składane A4 przyciągają uwagę i są ważnym narzędziem promocyjnym. I choć firmy coraz częściej inwestują w rozpoznawalność w internecie i w mediach społecznościowych, to warto uzupełnić tę strategię tradycyjnymi formami, do których klienci są przyzwyczajeni, które często przekonują do skorzystania z danej propozycji. To szczególnie ważne przy usługach lokalnych. Oczywiście należy dołożyć starań, by ulotki składane A3 zostały atrakcyjnie zaprojektowane, zawierały wszystkie informacje, wyróżniały się szatą graficzną i kolorami oraz były przyjazne użytkownikom. Warto też zwrócić uwagę na sposób składania oraz dopasowanie całego projektu do strategii marketingowej marki, co pozwala zadbać o pewnego rodzaju konsekwencję. Jak w przypadku każdej reklamy chodzi o to, by przyciągnąć uwagę, wzbudzić zainteresowanie oraz potrzebę, a finalnie wywołać reakcję. Rewelacyjnie ten cel realizują ulotki składane.

Komu zlecić druk ulotek składanych?

Ulotki składane A4 na dość dużej powierzchni pozwalają w sposób wyczerpujący i kompleksowy pokazać ofertę. Mogłoby to być trudne na tradycyjnym jednostronnym druku. Tego typu reklamę można wysyłać listownie, dystrybuować w siedzibie firmy oraz w innych lokalach, a także w czasie eventów. Tu przydaje się sieć przedsiębiorców, którzy ze sobą współpracują i są w stanie wspierać swoje biznesy. Dobre ulotki składane A6 mają również szansę na to, by zostać pod ręką, a nie wylądować w śmietniku czy na dnie szuflady i dlatego warto przekonać odbiorcę, że opłaca się taki druk zatrzymać. Kolejne strony, innowacyjne skrzydełka, designerska harmonijka to tylko kilka ze sposobów, by przygotować oryginalny pakiet promocyjny, który będzie dowodem na profesjonalne podejście do prowadzonego biznesu. Rewelacyjnie będą się prezentować na przykład ulotki składane A5 o większej gramaturze papieru czy też z innowacyjnym wykończeniem. Na przykład połysk wyostrzy kolory, a satynowy mat doda całości subtelnej elegancji. Chcesz zainwestować w wizerunek swojej formy, postaw na ulotki składane A3 lub opcje w innych formatach.

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]