NAKLEJKI Z TWOIM NADRUKIEM

Produkujemy naklejki o dowolnych rozmiarach i kształtach. W naszej ofercie znajdziesz:

  • naklejki na szyby – przeźroczyste i dwustronne
  • naklejki na ściany – ze specjalnym klejem, który nie uszkodzi ściany
  • naklejki na meble,
  • oraz inne powierzchnie.

Wykonamy dowolną grafikę oraz kształt naklejki.

zapytaj o wycenę

Coraz częściej wydawcy, dekoratorzy wnętrz czy firmy sięgają po naklejki reklamowe. Różnorodne techniki produkcji, materiały i technologie sprawiają, że bez problemu można dopasować mniejsze lub większe detale do swoich potrzeb – zmienić klimat przestrzeni, wprowadzić kolor czy wzór na ściany, a także promować ideę, wydarzenia, marki. Pomysłów jest dużo, a naklejki z nadrukiem, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, stają się rewelacyjnym sposobem na autorskie wykorzystanie poligrafii. Z pewnością zarówno ozdobne, jak i funkcjonalne walory tego typu dekoru będą sprawiać, że informacja dotrze do odbiorcy. I dlatego cieszy się on coraz większym powodzeniem, a naklejki z nadrukiem reklamowym zauważyć można niemalże wszędzie, ponieważ skutecznie wyprzedzają inne gadżety oraz są cenione przez firmy, klientów, kontrahentów. W ten sposób można skutecznie promować produkty, usługi, wydarzenia czy też informować o tym, co się dzieje.

Atrakcyjne naklejki z własnym nadrukiem

Oczywiście naklejki reklamowe pojawiają się także na maszynach czy innego rodzaju sprzęcie stosowanym w domu oraz w różnych przedsiębiorstwach. To wygodna opcja, która nie ingeruje w powierzchnię. Na przykład można nimi oznaczyć urządzenia kupione w ramach projektów czy dotacji. Przydadzą się także do informowania o zasadach użytkowania. W domu naklejki z nadrukiem będą niezastąpione w kuchni czy w pokoju dziecięcym, by uporządkować przestrzeń, w której wiele jest mniejszych elementów. W tych miejscach kolorowe detale stają się także najlepszą ozdobą. Projekt graficzny oraz same materiały pozwolą uzyskać wymarzony efekt. Naklejki z nadrukiem reklamowym wyróżniają się wysoką jakością. Są produkowane na materiałach przezroczystych i kolorowych o rozmaitych parametrach. Dzięki temu można je przykleić na wszelkich typach powierzchni. Jak widać, naklejki z własnym nadrukiem mają funkcję reklamową oraz dekoracyjną, służą do znakowania maszyn przemysłowych lub ostrzegania o zagrożeniach oraz są bardzo praktyczne, więc zdobią ściany, są doskonałym giftem, stały się elementem popkultury i narzędziem w rękach różnych grup społecznych.

Gdzie mogą być wykorzystywane naklejki reklamowe?

Wielu klientów pewnie zwraca uwagę na popularne wlepki, które stały się już elementem charakterystycznym w miastach i miasteczkach. Tu znaleźć można atrakcyjne teksty oraz grafiki odwołujące się do aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Poza tym oczywiście naklejki z nadrukiem są masowo wykorzystywane w handlu. Ze względu na swój dość uniwersalny charakter oraz szerokie spektrum możliwości są wsparciem dla działań marketingowych. Bez problemu można zadbać o ich czytelność oraz atrakcyjność, a to będzie zachęcać do zakupów czy zainteresowania się ofertą. Z drugiej strony naklejki z nadrukiem reklamowym są tanie, szybko można je wyprodukować, są dostępne w rozmaitych kształtach, kolorach i wykończeniach i w większości wypadków będą też odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo produkty z usuwalnym klejem nie będą pozostawiać nieestetycznych śladów. I dlatego te gadżety reklamowe nie schodzą z list przebojów, a użytkownicy znajdują im coraz to nowsze zastosowania. Niewątpliwie zwiększają rozpoznawalność marki, pozwalają docierać do nowych odbiorców oraz podtrzymywać zainteresowanie tych obecnych. Sprawdź, jakie naklejki z własnym nadrukiem będą idealne do Twoich potrzeb.

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]