Tabliczki plexi z nadrukiem

Wykonujemy tabliczki plexi z nadrukiem, na bezbarwnej płycie 5mm z 4 dystansami montażowymi. Są to idealne tablice firmowe sprawdzające się w biurach, gabinetach, w szkołach jako elegancki element informacyjny.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Różnorodne gadżety reklamowe to sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki. Z jednej strony mają zachęcać do zakupów, skorzystania z usług, czy też wzięcia udziału w wydarzeniu. Z drugiej, pełnią funkcję informacyjną i w wielu miejscach, pozwalają zagospodarować przestrzeń. Szczególnym rodzajem stają się więc tabliczki na ścianę, jakie oferujemy strefanadruku.pl. Są wykorzystywane w wielu miejscach, a możliwości personalizacji zamówienia i dostosowania go do swoich potrzeb sprawia, że są gadżetem niemalże szytym na miarę.

Gdzie zamontować tabliczki z napisami na ścianę?

Estetyczne tabliczki plexi lub trwałe szyldy reklamowe mają przykuwać uwagę, informować, kierować ruchem czy też określać funkcjonalność przestrzeni. I dlatego pojawiają się w różnych miejscach i mogą być stosowane na zewnątrz oraz we wnętrzach. Od tego oczywiście zależą parametry, rodzaj nadruku wybrane materiały. Dużym powodzeniem cieszą się więc wytrzymałe tabliczki plexi z nadrukiem, ale bez problemu można też zamówić szyldy z popularnego PCV, trwałego aluminium oraz tanie z poliwęglanu komorowego. Wytrzymałe nadruki są zabezpieczony przed działaniem słońca i deszczu laminatami. Dzięki temu rozmaite gadżety reklamowe rewelacyjnie wyglądają i są najlepszą wizytówką marki.

Jakie tabliczki na ścianę wybrać?

Bardzo często tabliczki z napisami na ścianę mogą wskazywać siedzibę firmy lub punkt prowadzenia działalności gospodarczej. Mogą również oznaczać, co się mieści w danym pokoju w urzędzie czy w innej instytucji. Możliwości zastosowań jest bardzo dużo. Poza tym szyldy mogą być wykonane w technice druku lub w formie wycinanych elementów z folii naklejanych na tabliczki plexi. W tym pierwszym wariancie efekt będzie trwalszy, a całość odporna na działanie promieni UV. Wówczas grafika nie straci kolorów przez długie lata. Natomiast w przypadku szyldów z elementami wycinanymi z folii na tabliczkach pojawiają się litery, cyfry, logo, i inne elementy graficzne w jednolitym kolorze. Oczywiście mogą mieć one właściwości odblaskowe, imitujące chrom czy też fluorescencyjne lub szczotkowane. Obie metody znakowania można ze sobą łączyć.

Szyldy dzieli się na zewnętrzne i wewnętrzne. Te pierwsze są wykonywane na różnych podłożach – przede wszystkim na dibond – wykonane z dwóch warstw aluminium  z wypełnieniem z polietylenu i plexi (PMMA). To materiały sztywne i bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Tabliczki plexi z nadrukiem dostępne są w różnych grubościach, a sam materiał występuje w wersji mlecznej i bezbarwnej. To najlepszy zamiennik dla szkła, który dodatkowo można go wykleić folią typu „szkło mrożone”, co pozwala uzyskać bardzo atrakcyjny efekt. W ten sposób często wykonuje się tabliczki przydrzwiowe. Wewnątrz szyby są wykonywane z takich samych materiałów jak zewnętrzne. Oczywiście sam fakt, że będą stosowane w dość stabilnych warunkach, to można zastosować także spienione PCV o różnych grubościach.

Z racji stabilnych warunków wewnątrz pomieszczeń dodatkowo można zastosować eleganckie lakierowane dystanse ze stali nierdzewnej lub polerowanej. Sprawdź nasze propozycje.

Szukasz czegoś innego?

Napisz do nas z zapytaniem czego szukasz. Nasz team dobierze odpowiednie produkty dla Ciebie.

formularz

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

NAsz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]