Narzutki sportowe, znaczniki treningowe z nadrukiem

SPORTY WODNE

Produkujemy plastrony przeznaczone do sportów wodnych o bardzo dużej wytrzymałości. Specjalne wzmocnienia krawędzie nie ulegną rozciągnięciu i będą przylegać do ciała zawodnika. Żywa kolorystyka zwiększa widoczność zawodników.

ZAPYTAJ o ofertę

ZNACZNIKI TRENINGOWE

Jednokolorowe znaczniki treningowe dla zawodników, z przewiewnej siateczki oraz innych materiałów znajdziesz w naszym sklepie. Dostępne kolory fluoro, alby zwiekszyć widoczność zawodników.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Kolorowe narzutki sportowe z nadrukiem mogą zawierać dowolne logo, tekst lub grafikę. Są wygodne, często produkowane w wariantach odblaskowych. Tym samym kamizelki pomarańczowe, żółte czy zielone pozwolą się wyróżnić na tle zawodników, wolontariuszy czy też pracowników oraz pomagają zadbać o bezpieczeństwo. Trwałe nadruki dodatkowo umożliwiają szybką identyfikację. Narzutki sportowe, jakie oferujemy strefanadruku.pl, są elastyczne, więc nie będą pękać podczas nakładania oraz różnych aktywności. Tym samym są świetną opcją na zawody sportowe lub wyróżnienie się podczas treningu.

Jakie narzutki sportowe męskie wybrać?

Narzutki sportowe damskie to element obowiązkowy różnorodnych zawodów, treningów czy rozgrywek. Można na tym materiale wykonać nadruki wielokolorowe oraz w jednym kolorze. Bardzo często po tego typu dodatki sięgają piłkarze, biegacze, narciarze oraz zawodnicy innych dyscyplin. Sprawdzają się znaczniki treningowe z nadrukiem zarówno na dużych imprezach, jak i na towarzyskich meczach, biegach charytatywnych czy też spotkaniach integracyjnych organizowanych przez firmy dla pracowników i ich dzieci. Tym samym każde wydarzenie organizowane na większą i mniejszą skalę może zyska odpowiednią oprawę, a znaczniki treningowe to niezbędne gadżety sportowe. Mogą być także świetną nagrodą za udział czy pamiątką dla uczestników.

Narzutki sportowe z nadrukiem dla sportowców

Narzutki sportowe to proste dodatki, które są produkowane dla wymagających klientów. Plastrony to wykonane z siateczki kamizelki. Poza tym w ofercie znaleźć można różnego rodzaju numery startowe, które łatwo można przykleić lub przymocować do ubrania. Na nich bez problemu można nadrukować logotypy i inne napisy – na przykład firmy lub drużyny, imion pracowników, sponsorów, numery czy inne grafiki. Dlatego właśnie coraz częściej narzutki sportowe męskie pełnią funkcję reklamową i są najlepszą promocją firmy czy wydarzenia. Dlatego warto zadbać o to, by każdy dodatek dobrze się prezentował, był odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych. Trzeba więc przemyśleć najdrobniejsze detale oraz zachować szczególną staranność przy nanoszeniu grafik, napisów i logotypów. Narzutki sportowe damskie są projektowane na indywidualne zamówienia i dlatego każda z partii wyróżnia się doskonałą jakością. Po znaczniki treningowe z nadrukiem można więc sięgać przy rozmaitych okazjach, a tym samym będą one elementem obowiązkowym w szkołach, na półkoloniach, w czasie nauki jazdy na nartach czy w czasie innych aktywności. W każdym wariancie łatwo je dostosować do indywidualnych potrzeb. Wybierz najlepsze znaczniki treningowe dla siebie.

POTRZEBUJESZ INNYCH ZNACZNIKÓW?

Napisz do nas zapytanie jakich znaczników, narzutek potrzebujesz. Nasz zespół przedstawi najlepiej dopasowana ofertę do Twoich potrzeb.

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]