Worki i torby

Torby z nadrukiem mają wszechstronne przeznaczenie i mogą służyć jako gadżet reklamowy, forma reklamy, upominek. Nadruki wykonujemy zarówno w jednym kolorze jak i wielokolorowe czy fotorealistyczne.

Dbamy o to by nasze nadruki były trwałe i dokładnie odwzorowywały grafikę klienta. Nadruki wykonujemy w różnych technikach w zależności od ilości oraz rodzaju wzoru.

kominy_1

Komin, BUFF

Buff jest niezastąpiony podczas biegania, jazdy na rowerze, na nartach, treningu na siłowni, lub wspinaczki górskiej. Z klasycznego Buffa w szybki sposób zrobisz czapkę, piratkę, opaską bądź kominiarkę. Dla kobiet sprawdza się również jako gumka do włosów.

Buff to wszechstronny dodatek, który w zależności od pogody chroni przed wiatrem, zimnem lub prażącym słońcem. Wykonany jest z elastycznego, bezszwowego materiału.

Czapki

Oprócz czapek, które doskonale nadają się do znakowania i wykorzystywania jako gadżety reklamowe, teamowe, w naszym katalogu znajdziecie także takie, które świetnie nadają się jako element odzieży roboczej dla pracowników.

Muszki

Nie masz pomysłu na gadżet firmowy? Pomysłowa i jedyna w swoim rodzaju mucha z logo twojej firmy lub ulubioną grafiką.

Zabłyśnij!! zaprojektuj muchę dla swojej firmy i bądź oryginalny!

Mucha to wyjątkowy i niepowtarzalny pomysł na prezent dla siebie i kogoś bliskiego.

Mucha z gumką, Twój pełny nadruk. Nadruk sublimacyjny na dzianinie poliester 100%

Poduszki

Doskonały i oryginalny, a zarazem bardzo prosty w wykonaniu gadżet to poszewka, która po dodaniu wypełnienia staje się świetnym upominkiem lub elementem dekoracyjnym.

poduszki

Realizacje

Zaufali nam

Napisz do nas