ODZIEŻ ROBOCZA I BHP

Zobacz nasze produkty odzieży roboczej oraz BHP z możliwością znakowania, wykonania Twojego własnego nadruku logo firmy, personalizacji pracowników w różnych technikach znakowania. Wybierz spośród wielu marek specjalizujących się w produkcji odzieży specjalistycznej i zaopatrz swoich pracowników w dobrej jakości odzież, która będzie im służyć przez długi czas.

ZOBACZ KATALOG

Przykładowe produkty odziezy roboczej z nadrukiem

NIE MASZ CZASU PRZEGLĄDAĆ KATALOGU?

Potrzebujesz konkretny produkt i nie masz czasu przeglądać katalogu odzieży? Napisz do nas z informacją jaką odzieżą jesteś zainteresowany, nasz doradca zaproponuje Ci konkretne produkty z możliwością znakowania.

WYKONUJEMY NADRUKI

Posiadamy własny park maszyn, który umożliwia nam wykonanie wielu technik znakowania na Twojej odzieży. Dobieramy odpowiednią technikę wykonania nadruków na specjalistycznej odzieży roboczej i BHP, tak aby jakość oraz estetyka nadruku była na najwyższym poziomie. Stosujemy między innymi termotransfer, folię Flex, Flock, Latex, sublimację, haft komputerowy, nadruki odblaskowe.

ZOBACZ WIĘCEJ O TECHNIKACH ZNAKOWANIA

Twoja odzież robocza i BHP

Spośród wielu marek odzieży roboczej i BHP możesz wybrać podstawowe oraz bardzo profesjonalne produkty do zaopatrzenia Twojej firmy i pracowników. Bardzo trwała i wytrzymała odzież robocza z Twoim nadrukiem będzie długo służyła Twoim pracownikom. Warto wybierać spośród sprawdzonych marek, które są już na rynku od kilkunastu lat i specjalizują się w produkcji odzieży specjalistycznej dla profesjonalistów.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • Bluzy, polary i kurtki robocze i softshelle – podstawowe elementy odzieży okrycia wierzchniego każdego pracownika, zapewnia komfort pracy w chłodniejsze dni lub na magazynach i dużych halach.
  • Koszulki oraz longlseevy – podstawowa odzież dla wszystkich pracowników, najlepiej wykonana z dobrej jakości materiałów, aby nie uwierała i nie przeszkadzała w pracy.
  • Spodnie robocze – ważny element odzieży z duża ilością kieszeni, dodatkowych uchwytów, idealne na pracę w narzędziami, które zawsze będą pod ręką
  • Buty – ochrona przed uderzeniami, ciężkimi elementami.
  • Kaski, okulary ochronne oraz inne akcesoria – podstawowe akcesoria do ochrony ogólnej oraz poszczególnych części ciała, jak oczy, ręce, cała twarz, głowa – bardzo ważne aby utrzymać bezpieczeństwo podczas pracy.
  • Kamizelki odblaskowe – jeden z najbardziej popularnych produktów przeznaczony dla wszystkich, którzy powinni być widoczni podczas pracy, aby uchronić ich przed wypadkami.

Produkty robocze, które zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy są kluczowym elementem dla Twoich pracowników. Nie tylko bezpieczeństwo podczas prac ale również wygoda i komfort użytkowania. Dobra jakość odzieży roboczej i BHP przekłada się na trwałość oraz długie, komfortowe użytkowanie odzieży roboczej zwiększającej jakość pracy.

Funkcjonalne ubrania robocze z logo to obowiązkowy element pracowniczej garderoby w wielu branżach. Poza tym oczywiście jest charakterystyczną reklamą firmy, więc mniejsze i większe przedsiębiorstwa chętnie inwestują w garderobę dla pracowników oraz gifty dla klientów. Oczywiście w wielu wariantach odzież robocza z nadrukiem jest także związana z obowiązującymi przepisami, więc docelowo musi spełniać określone przepisami wymagania. Chodzić tu będzie przede wszystkim o ubrania ochronne. W wielu branżach ubrania robocze z nadrukiem, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, są nieodłącznym elementem wyposażenia. Ich zadaniem jest zabezpieczenie przed różnego rodzaju czynnikami – zewnętrznymi, atmosferycznymi oraz tymi wynikającymi ze specyfiki wykonywanych zadań

Funkcjonalna odzież robocza z własnym nadrukiem

Nowoczesne ubrania robocze z logo będą więc świetną promocją firmy. Poza tym są wygodne, więc nie utrudniają wykonywania różnych czynności, w wielu wariantach są szyte z tkanin funkcjonalnych, które zapewniają ciału oddychalność oraz termoregulację. Za każdym razem oczywiście odzież robocza z nadrukiem musi być dopasowana do specyfiki zadań. Wytrzymałe napisy czy logotypy są więc odporne na ścieranie, zmienne temperatury czy zamoczenie i nawet przy intensywnej eksploatacji będą się świetnie prezentować. W kolekcjach znaleźć można rozmaite ubrania robocze z nadrukiem. Popularnością cieszą się koszulki i polary firmowe. Poza tym oznakowane mogą być kurtki, spodnie, a także takie akcesoria jak kaski czy czapki. Dużym powodzeniem w rozmaitych branżach cieszy się softshell z nadrukiem. Innowacyjny materiał świetnie utrzymuje ciepło, zapewnia ciału oddychalność, a także świetnie wygląda. I dlatego poza branżą pracowniczą po softshelle sięgają miłośnicy turystyki górskiej i miejskich trendów oraz sportowego luzu. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by najlepszej jakości odzież robocza z własnym nadrukiem była wykorzystywana na co dzień i stawała się najlepszą promocją marki wśród znajomych, potencjalnych klientów oraz przypadkowych osób. Grafiki są wykonywane różnymi technikami – sublimacji, metodą flex/flock, termotransferem plastizolowym czy wydrukiem laserowym. Dzięki temu można być pewnym, że długo będą się świetnie prezentować.

Zainwestuj w ubrania robocze z logo

Odzież robocza z nadrukiem dostępna jest w różnych kolorach, rozmiarach czy wariantach. Samo znakowanie można wykonać na każdym materiale i pod tym kątem wybiera się konkretne techniki. Napisy czy logotypy mogą pojawiać się zarówno z przodu, jak i z tyłu – na plecach lub nawet na rękawach. Mogą być niewielkie lub też mieć duże gabaryty, a wówczas będą widoczne nawet z większych odległości. A o to chodzi, gdy się chce promować pozytywny wizerunek marki na zewnątrz, jak i wśród pracowników. Modne ubrania robocze z nadrukiem muszą świetnie wyglądać oraz stają się znakiem rozpoznawczym i identyfikującym pracowników. To niewątpliwie wpływać będzie na poziom integracji kadry. Sprawdź, która odzież robocza z własnym nadrukiem będzie świetna dla Twojej załogi.

FORMULARZ

OSTATNIE ARTYKUŁY

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]