Druk ulotek reklamowych

Drukujemy różne rodzaj ulotek. W naszej ofercie znajdziesz:

  • ulotki A6, A5, A4, A3,
  • ulotki kwadratowe,
  • Oraz o różnych gramaturach od 90g do 350g, papier kredowy połysk lub mat. Minimalne zamówienie 100szt

    zapytaj o wycenę

Kolorowe ulotki reklamowe pomimo innych – może i nawet bardziej nowoczesnych form, w dalszym ciągu są najpopularniejszym narzędziem promowania firmy, wydarzenia, informowania o ofercie czy też akcjach społecznych. Tego typu rozwiązania nie wolno bagatelizować, ponieważ pozwala docierać do bardzo dużej liczby ludzi szczególnie w marketingu lokalnym i bezpośrednim. Oczywiście druk ulotek reklamowych warto powierzyć doświadczonej firmie. Sam projekt, kolory oraz papier powinny również być najwyższej jakości, by przyciągały uwagę i stały się najlepszą wizytówką marki. Rozwijająca się dynamicznie technologia oraz zmieniające się trendy dotykają również tego sektora rynku, więc warto postawić na takie rozwiązania, które będą wpisywać się w strategię marketingową, przyciągną klientów czy uczestników, będą skutecznie promować firmę, instytucję czy wydarzenie. Projektując ulotki A6, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, warto więc skoncentrować się na tym, by pojawiły się na niej wszystkie niezbędne informacje. To najczęściej tekst opisujący działalność, oferta lokalu czy zaproszenie na event. Niech nie zabraknie także danych kontaktowych – w tym odniesień do strony internetowej i mediów społecznościowych. Całość zamyka przygotowana profesjonalnie grafika.

Kiedy sprawdzą się ulotki A5?

Duże ulotki A4 z pewnością będą przyciągać uwagę. Ten format daje niemalże możliwości plakatu, choć wiele osób decyduje się na przygotowanie druku promocyjnego w wygodnej składanej formie. Niezmiennie podstawowym narzędziem promocyjnym jest oczywiście treść. Nie powinno być jej za dużo, ale musi wyczerpująco udzielać informacji klientom czy odbiorcom, a także zachęcać ich do podejmowania konkretnych działań. Dotyczy to także sytuacji, gdy przygotowuje się większe ulotki A3. Nawet na takim formacie stosuje się w dalszym ciągu te same narzędzia – proste hasła, dane kontaktowe, a także elementy graficzne identyfikacji wizualnej zgodne oczywiście z wizerunkiem marki czy organizacji lub instytucji. Ulotki reklamowe uzupełniają bowiem wszystkie inne elementy promujące firmę na zewnątrz.

Komu zlecić druk ulotek reklamowych?

Druk ulotki A6 powinien być bardzo dobrze zaplanowany. Warto mieć pomysł, wiedzieć, po co przygotowuje się ten materiał promocyjny, a następnie zlecić przygotowanie projektu specjaliście w dziedzinie. Ważne będzie też czy ulotki A5 będą jednostronne, czy dwustronne, jak gruby będzie papier oraz jakie będzie jego wykończenie. W praktyce wszystkie te aspekty mają bardzo duże znaczenie. Te materiały poligraficzne można wykorzystać też do wydrukowania umów, oświadczeń i zgód, wymagań dotyczących ofert pracy, specyfiki handlowej, ogłoszeń i innych dokumentów. Wówczas warto sięgnąć po ulotki A4. Dobrze przygotowane ofertówki oraz druki do księgowości czy kadr mogą znacznie ułatwić pracę w firmie, a także dają wyraz profesjonalnemu podejściu do zarządzania. Dobra drukarnia to miejsce, w którym można zrealizować każdy – nawet najbardziej nieszablonowy projekt. Zobacz, jak łatwo można zlecić wydruk ulotki A3 lub dokumentów w innych formatach.

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]