Numery startowe biegowe

NUMERY DRUKOWANE A5

Numery A5 są niezastąpionym rozwiązaniem na masowe eventy rekreacyjno sportowe. Bardzo trwałe, wodoodporne, nie rozrywalne, bardzo trwałe niezależnie od warunków użytkowania.

Dowolna grafika, dodaj logotypy sponsorów, nazwę imprezy kody QR. Nie ma ograniczeń wydruku. Możliwość wykonania 2 lub 4 dziurek na numerze A5.

Dedykowany pas NA NUMER STARTOWY

Odpowiednio dopasowany pas zapinany na numery startowe A5 dla zawodników. Pas umożliwia przypięcie numeru A5 oraz ważnych przekąsek dla zawodników w specjalnie zaprojektowanych pętelkach w pasie.

Na różnego rodzaju zawodach czy treningach podstawowym elementem garderoby są koszulki biegowe. Dostępne w różnorodnych wariantach, kolorach i fasonach nie tylko pozwalają się sportowcom wyróżnić, ale mają również szereg funkcjonalnych zalet. Na różnego rodzaju wyścigach dodatkowo taką garderobę należy uzupełnić o numery startowe, jakie oferujemy strefanadruku.pl. Są one niezbędne do identyfikacji zawodników, a także określają rodzaj imprezy czy też podziały na różnego rodzaju kategorie. Z pewnością warto sięgać po produkowane z najwyższej jakości materiałów numery startowe. Druk personalizowany będzie natomiast nie tylko przyciągać uwagę, ale ułatwia organizatorom profesjonalne przygotowanie zawodów.

Dopasowane do potrzeb numery startowe biegowe

Numery startowe na bieg muszą wytrzymać nawet bardzo zaciekłą rywalizację. Ten dodatek jest oczywiście stosowany przy okazji innych zawodów związanych na przykład z wyścigami rowerowymi czy podczas triathlonu. Tym samym dodatki muszą być odwrotne na wodę oraz inne czynniki zewnętrzne. Dlatego producenci wykorzystują nowoczesne materiały najwyższej jakości – nierwący papier, folię samoprzylepną lub też PCV. To rewelacyjnie uzupełnia koszulki biegowe lub rowery, przylega do materiału lub pojazdy i nie odklejać się. Dodatki wykazują także dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wówczas można mieć pewność, że dotrą do mety numery startowe. Cena takiego dodatku jest atrakcyjna i jest uzależniona od konkretnych parametrów.

Jakie numery startowe wybrać?

Wybierając numery startowe, druk warto zlecić doświadczonej firmie, która zadba o najlepszą jakość elementów. Poza tym dzięki temu można spersonalizować wykończenie – na przykład umieścić na naklejce nazwiska zawodników, nazwy klubów lub sponsorów. Poza tym doświadczona firma wykona numery startowe biegowe w najkrótszym możliwym czasie, a dzięki temu, niezależnie od tego czy organizuje się wielkie zawody, czy kameralną imprezę, można liczyć na doskonałe dodatki. Najlepsze produkty są drukowane na specjalnych materiałach. To daje ochronę przed warunkami atmosferycznymi i zapewnia trwałość nadruku. Tym samym takie profesjonalne numery startowe na bieg będą podnosić prestiż imprezy – triatlonu, maratonu, półmaratonu, biegów na orientację czy biegów terenowych oraz dadzą organizatorom pewność, że dopięli wszystko na ostatni guzik. Dotyczy to zarówno rywalizacji indywidualnych, jak i tych w parach czy zespołowych. Oczywiście tego typu element jest obowiązkowy, by wydarzenie mogło przebiegać według zaplanowanego harmonogramu. Zawodnicy wówczas wiedzą, w jakiej kolejności startują, a na mecie też jest zdecydowanie łatwiej podsumować wyniki i ustalić końcową klasyfikację. Same numery są dostępne w różnorodnych wariantach. Po plastrony sięgają także narciarze snowboardziści czy saneczkarze. Z drugiej strony nie brakuje też kolekcji przeznaczonych dla dzieci. Warto także pamiętać o tym, że te detale to także rewelacyjny sposób na reklamę. Chętnie więc korzystają z tego miejsca sponsorzy. Wybierz najlepsze numery startowe – cena cię pozytywnie zaskoczy.

ZAMÓW TUTAJ

Napisz do nas przedział numeracji, prześlij wszystkie logotypy i ważne treści, które chcesz umieścić na numerze A5

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]