POTYKACZE

Wykonujemy potykacze aluminiowe standardowe, oraz potykacze aluminiowe czarne premium, jako podstawowy element Twojej reklamy, ekspozycji plakatów w różnych rozmiarach

zapytaj o wycenę

W przestrzeni miast, przy sklepach czy na targach potykacze stały się jednym z ważniejszych elementów promujących markę, usługę czy wydarzenie. Niewątpliwie największą jego zaletą jest do to, że nie da się przejść obok, nie zwróciwszy uwagi na treść, kolor, logo. Oczywiście potykacze reklamowe, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, dostępne są w różnych wariantach, więc zakres ich zastosowania jest bardzo szeroki. Pojawiają się też we wnętrzach – w holach, przy recepcjach w poczekalniach i mogą być swoistym stojakiem dla ulotek, magazynów, bazą potrzebnych klientom czy gościom informacji. Z zasady więc są wykorzystywane przez rozmaite branże, a to sprawia, że ten gadżet już na stałe wrósł w strategie promocyjne wielu firm, instytucji czy organizacji. Dużym powodzeniem cieszą się potykacze aluminiowe w rozmaitych formatach, w których można umieścić plakat czy informację wielkoformatową. Same ramki są proste w obsłudze, a mechanizm OWZ (otwórz-włóż-zamknij) pozwala szybko zmienić zawartość. Tym samym potykacze reklamowe aluminiowe będą niezbędne podczas wystaw, spotkań w bibliotekach. Mogą służyć do eksponowania menu przed restauracją lub też w przestrzeni publicznej służyć do informowania ludzi o tym, gdzie znajduje się dany punkt czy też, jakie dokumenty trzeba przygotować. Możliwości zastosowania jest bardzo dużo.

Jak wykorzystać potykacze reklamowe zewnętrzne?

Potykacze świetnie sprawdzają się przy promowaniu oferowanych usług lub produktów. Tym samym można przyciągać nowych klientów, a także aktywizować obecnych. Można także zadbać o to, by przestrzeń była przyjazna użytkownikom. Szczególną popularnością cieszą się potykacze aluminiowe. Są lekkie, łatwe w obsłudze i w wielu wariantach także odporne na działanie czynników atmosferycznych. Przy planowaniu zewnętrznej reklamy jest to szczególnie istotne. Najczęściej potykacze reklamowe pojawiają się przy promocji firmy podczas targów oraz w przestrzeni dookoła restauracji sklepu czy punktu usługowego. Wykończenie czy format oraz sposób montażu można dopasować do indywidualnych potrzeb. Poza tradycyjnymi już ramkami OWZ znaleźć można także modele z tablicą suchościeralną białą czy też tradycyjną czarną powierzchnią, na której można pisać kredą. To idealny dodatek dla branży gastronomicznej, ponieważ można w atrakcyjny sposób codziennie informować o innych promocjach, daniach dnia czy też zaskakiwać klientów przykuwającymi uwagę tekstami. Takie potykacze reklamowe zewnętrzne są hitem każdego sezonu wakacyjnego nie tylko w popularnych turystycznie miejscach. Rewelacyjnie spełniają swoje funkcje – czyli „wychodzą” na chodniki i ulice, by przyciągnąć klientów. Poza tym potykacze reklamowe aluminiowe wyglądają niezwykle nowocześnie i są bardzo wytrzymałe.

Funkcjonalne i estetyczne potykacze aluminiowe

Rozmaite firmy inwestują w gadżety reklamowe, które mają promować markę, produkty, usługi czy wydarzenie. Możliwości jest bardzo dużo, bo ta branża rozwija się dynamicznie, a klientów warto zaskakiwać nowymi pomysłami. Same potykacze pełnią funkcję informacyjną, więc ułatwiają klientom wybór. Te przeznaczone na zewnątrz powinny być wodoszczelne, mieć zabezpieczenie antywłamaniowe oraz być stabilne, by podmuchy wiatru nie przewracały reklamy. Tego rodzaju elementy są proste w montażu, a mnogość zastosowań sprawia, że takie atrakcyjne narzędzie marketingowe trzeba na wyposażeniu po prostu mieć. Oczywiście potykacze reklamowe będą skuteczne, jeśli treści, grafiki, logotypy będą przygotowane z najwyższą starannością i zachęcą klientów do integracji. A ta jest istotna wtedy, gdy się chce sprzedać, jak i wówczas, gdy prowadzi się punkt informacyjny czy kampanię społeczną lub organizuje wydarzenie kulturalne. Wybierz potykacze reklamowe aluminiowe dla siebie.

Szukasz czegoś innego?

Napisz do nas z zapytaniem czego szukasz. Nasz team dobierze odpowiednie produkty dla Ciebie.

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]