Koszulka termoaktywna,
biegowa z własnym nadrukiem

Koszulki fullprint, dla biegaczy, sportowe z nadrukiem

Jesteśmy producentem i posiadamy własną szwalnię drukowanych koszulek biegowych na zamówienie.

 

W naszej firmie szyjemy w pełni spersonalizowane koszulki sportowe z pełnym nadrukiem fullprint. Jest to rozwiązanie dla szczególnie wymagających sportowców i pasjonatów. Jesteśmy producentem drukowanej odzieży sportowej ze spersonalizowanym nadrukiem. Od lat zaopatrujemy biegaczy oraz organizatorów imprez biegowych w specjalistyczne koszulki sportowe z nadrukiem.

Stosujemy najlepsze materiały

 

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów TERMOAKTYWNYCH oraz wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, szyte przez nas koszulki biegowe z własnym nadrukiem są w stanie wytrzymać próby trudniejsze niż zwykłe pranie. Druk sublimacyjny pozwala nam uzyskać w pełni nasycone kolory oraz sprawić, że nadruk jest niewyczuwalny w dotyku – wnika głęboko w tkaninę. Jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia.

Oferujemy różne nowoczesne formy nadruku, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających sportowców

 

Stosujemy różne techniki nadruku w zależności od ilości sztuk, przeznaczenia i specyfiki grafiki. Specjalizujemy się w technice sublimacji FULLPRINT oraz w nadrukach flex – do znakowania wykorzystujemy także folie odblaskowe. Oferujemy również inną wielkość nadruku: np. A3 lub A4 w dowolnym miejscu sportowej koszulki biegowej. Nasze koszulki biegowe na zamówienie możemy ozdobić miejscowym nadrukiem odblaskowym, jak również miejscowym nadrukiem flex, latex bądź haftem komputerowym.

Oferujemy koszulki znanych marek do nadrukowywania miejscowych logotypów, emblematów

 

Drukujemy również na koszulkach biegowych znanych marek, które można u nas zamówić. Wykorzystujemy tu wyłącznie odzież znanych producentów ubrań sportowych oraz reklamowych, dzięki czemu nasze koszulki z nadrukiem sportowe mogą zagwarantować pełną wygodę niezależnie od sytuacji. Oczywiście proponujemy także koszulki fullprint – techniczne, wykonane z oddychającego materiału – szyte w naszej firmie.

Pomożemy dobrać Ci najlepsze rozwiązanie

 

Czy macie Państwo swoją własną drużynę biegową? Może organizujecie bieg charytatywny lub maraton miejski i potrzebne są Wam koszulki startowe do biegania? A może po prostu potrzebna jest Wam koszulka termoaktywna z własnym nadrukiem oraz firmowym logo? Niezależnie od powodu – nasze koszulki dla biegaczy z nadrukiem z całą pewnością sprawią się na medal. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy skompletować odpowiednie zamówienie, niezależnie od jego wielkości.

Koszulki biegowe na zamówienie

Jesteśmy producentem drukowanej odzieży sportowej ze spersonalizowanym nadrukiem. Od lat zaopatrujemy biegaczy oraz organizatorów imprez biegowych w specjalistyczne koszulki sportowe z nadrukiem. Stosujemy różne techniki nadruku w zależności od ilości sztuk, przeznaczenia i specyfiki grafiki. Specjalizujemy się w technice sublimacji oraz w nadrukach flex – do produkcji wykorzystujemy także folie odblaskowe.

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, nasze koszulki biegowe z własnym nadrukiem są w stanie wytrzymać próby trudniejsze niż zwykłe pranie. Dodatkowo, do produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie odzież znanych producentów ubrań sportowych oraz reklamowych, dzięki czemu nasze koszulki z nadrukiem sportowe mogą zagwarantować pełną wygodę niezależnie od sytuacji.

Nasze koszulki biegowe na zamówienie możemy ozdobić nadrukiem sublimacyjnym w rozmiarze A4 lub A3, jak również miejscowym nadrukiem flex, latex bądź haftem komputerowym. Proponujemy także koszulki fullprint – techniczne, wykonane z oddychającego materiału, w pełni spersonalizowane koszulki dla szczególnie wymagających sportowców.

Czy macie Państwo swoją własną drużynę biegową? Może organizujecie bieg charytatywny lub maraton miejski i potrzebne są Wam koszulki startowe do biegania? A może po prostu potrzebna jest Wam koszulka termoaktywna z własnym nadrukiem oraz firmowym logo? Niezależnie od powodu – nasze koszulki dla biegaczy z nadrukiem z całą pewnością sprawią się na medal. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy skompletować odpowiednie zamówienie, niezależnie od jego wielkości.

TECHNIKI DRUKU

Stosujemy druk sublimacyjny

amerykańskimi tuszami,

które są:

  • ekologiczne,

  • bezpieczne dla ciała,

  • antyalergiczne,

  • o nasyconych barwach.

NADRUK FULL PRINT

KOSZULKI SZYTE W POLSCE

MATERIAŁY

Do produkcji stosujemy materiały:

  • techniczne,

  • oddychające,

  • odprowadzające wilgoć,

  • poliestrowe.

KOSZULKI BIAŁE Z NADRUKIEM

Nadruk miejscowy A4

sublimacyjny

Nadruk miejscowy A3

sublimacyjny

KOSZULKI JEDNOKOLOROWE

Z NADRUKIEM

Nadruk miejscowy

flex, latex, haft komputerowy

Drukujemy na koszulkach światowych marek sportowych i reklamowych

PRODUKTY POWIĄZANE

DLA UCZESTNIKÓW I ORGANIZATORÓW ZAWODÓW

W SEZONIE ZIMOWYM

POLECAMY PLASTRONY

NARCIARSKIE

Realizacje