ODZIEŻ MEDYCZNA

Znajdziesz u nas fartuchy medyczne dla różnych branż, jak np. stomatolodzy, pielęgniarki, lekarze itp Możesz również oznakować własną odzież specjalistyczną różnymi metodami druku od podstawowego nadruku po haft komputerowy. Wykonasz u nas odzież dla medyków, ratowników medycznych, pielęgniarek, wolontariuszy itp.

Przykładowe produkty odzieży medycznej

NIE MASZ CZASU PRZEGLĄDAĆ KATALOGU?

Potrzebujesz konkretny produkt i nie masz czasu przeglądać katalogu odzieży? Napisz do nas z informacją jaką odzieżą jesteś zainteresowany, nasz doradca zaproponuje Ci konkretne produkty z możliwością znakowania.

WYKONUJEMY NADRUKI

Posiadamy własny park maszyn, który umożliwia nam wykonanie wielu technik znakowania na Twojej odzieży. Dobieramy odpowiednią technikę wykonania nadruków na odzieży, tak aby jakość oraz estetyka nadruku była na najwyższym poziomie. Stosujemy między innymi termotransfer, folię Flex, Flock, Latex, sublimację, haft komputerowy, nadruki odblaskowe.

ZOBACZ WIĘCEJ O TECHNIKACH ZNAKOWANIA

Różnego rodzaju odzież medyczna jest wybierana przez pracowników różnych firm. Musi być wygodna, praktyczna, a także stać się synonimem czystości, profesjonalizmu oraz jakości usług. Różnego rodzaju koszulki, spodnie, fartuchy i akcesoria są więc niezbędnym elementem wyposażenia pracowników przychodni, szpitali czy prywatnych gabinetów lekarskich. Oczywiście ta lista jest jeszcze dłuższa, bo zawodów związanych z samą branżą jest bardzo dużo. W wielu wariantach odzież medyczna z nadrukiem, jaką oferujemy na strefa nadruku.pl, pozwala wyróżnić się w tłumie, a także zerwać z nieco surowym outfitem. To rewelacyjny sposób na promowanie firmy w środowisku czy wśród klientów oraz integrację środowiska.

Funkcjonalna odzież medyczna damska i męska

Odzież medyczna męska i damska jest narażona na szereg czynników, a jej krój oraz materiały, z jakich jest uszyta muszą spełniać szereg ważnych wymagań. Za każdym razem bluzy czy spodnie muszą być dostosowane do konkretnych zastosowań. I dlatego odzież medyczna dla pielęgniarki, lekarza czy fizjoterapeuty będzie wyglądać zupełnie inaczej. Kolorowe nadruki w pewnie sposób zmieniają wizerunek specjalistów, pozwalają określić ich funkcje czy stanowisko, a także wprowadzić logotyp zakładu pracy. Znakowanie wykonuje się różnymi technikami – sublimacji, metodą flex/flock, termotransferem plastizolowym czy wydrukiem laserowym w zależności od potrzeb, rodzaju tkanin oraz samego zastosowania. Dzięki temu służbowy strój na co dzień może świetnie wyglądać, być spersonalizowany oraz wyjątkowo atrakcyjny.

Nowoczesna odzież medyczna z logotypami

Z zasady odzież medyczna z nadrukiem to propozycje szyte na miarę. Bardzo często po charakterystyczne fasony sięgają również pracownicy innych branż – na przykład kosmetycznej, ponieważ odpowiadają one na potrzeby, a także są pewnym widocznym znakiem profesjonalizmu. Dlatego też pojawiające się logotypy, napisy czy hasła reklamowe będą przyciągać uwagę, a czasem pomagają także zidentyfikować konkretnego pracownika. Jest to niezwykle istotne dla pacjentów. Odzież medyczna damska oraz męska mogą być w rozmaity sposób znakowane. Bardzo często zamówienia obejmują logo, nazwę kliniki czy szpitala, oddziału czy stanowiska. Może też pojawić się hasło przewodnie, które jest znakiem rozpoznawczym zakładu pracy czy firmy. Tego typu elementu pojawiają się na najczęściej wybieranych koszulkach. To podstawa garderoby w wielu branżach. W modzie jest również softshell z nadrukiem. Charakterystyczna kurtka świetnie sprawdza się w czasie wykonywania zadań na zewnątrz lub w przestrzeniach o obniżonej temperaturze. Funkcyjne tkaniny zapewniają ciału oddychalność. I dlatego softshelle pokochali nie tylko miłośnicy gór. Poza tym oczywiście nadruki w różnych technikach pojawiają się na innych elementach garderoby. Zawsze można konkretne rozwiązanie dopasować do potrzeb. Odzież medyczna męska oraz damska pozwala także wyróżnić się na tle konkurencji, która na rynku jest coraz większa. To też najlepszy sposób na promocję zakładu pracy. Odzież medyczna z nadrukiem jest więc świetnym wyborem dla wielu profesji świadczących różnorodne usługi – klinik, przychodni, salonów SPA, gabinetów fizjoterapeutów, aptek i wielu innych miejsc. Wybierz propozycje dostosowane do Twoich potrzeb.

TWOJA ODZIEŻ MEDYCZNA

FORMULARZ

Ostatnie artykuły

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]