ODZIEŻ OSTRZEGAWCZA

Bardzo ważna i istotna w utrzymaniu poziomu bezpieczeństwa jest odpowiednia odzież ostrzegawcza chroniąca pracowników. Zaopatrzenie własnej ekipy w odzież ostrzegawczą jest kluczowe. W naszej hurtowni znajdziesz wiele produktów bardzo dobrej jakości, które mogą służyć pracownikom bardzo długo. Przeglądając naszą hurtownię odzieży ostrzegawczej znajdziesz produkty na każdą kieszeń.

ZOBACZ KATALOG

Przykładowe produkty odziezy ostrzegawczej z nadrukiem

NIE MASZ CZASU PRZEGLĄDAĆ KATALOGU?

Potrzebujesz konkretny produkt i nie masz czasu przeglądać katalogu odzieży? Napisz do nas z informacją jaką odzieżą jesteś zainteresowany, nasz doradca zaproponuje Ci konkretne produkty z możliwością znakowania.

WYKONUJEMY NADRUKI

Posiadamy własny park maszyn, który umożliwia nam wykonanie wielu technik znakowania na Twojej odzieży. Dobieramy odpowiednią technikę wykonania nadruków na odzieży roboczej i BHP, odzieży ostrzegawczej, tak aby jakość oraz estetyka nadruku była na najwyższym poziomie. Stosujemy między innymi termotransfer, folię Flex, Flock, Latex, sublimację, haft komputerowy, nadruki odblaskowe.

ZOBACZ WIĘCEJ O TECHNIKACH ZNAKOWANIA

Twoja odzież ostrzegawcza

Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom podczas pracy należy do obowiązków, każdego pracodawcy. Dobra widoczność oraz właściwie oznaczone miejsce pracy jest ważnym elementem na każdej budowie, na każdym evencie zorganizowanym.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • kamizelki odblaskowe – podstawowy element odzieży, zapewniający widoczność każdego użytkownika czy uczestnika zorganizowanego eventu.
  • polary i kurtki z odblaskami – zewnętrzna odzież, zapewniająca ciepło podczas prac w halach, na zewnątrz w niskich temperaturach, jednocześnie dzięki wszytym odblaskom oraz fluoro kolorami zwiększają Twoją widoczność.
  • Spodnie robocze ostrzegawcze – ważny element odzieży profesjonalnej z duża ilością kieszeni, wszywanymi odblaskami, zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania.
  • czapki i inne akcesoria odzieżowe – Ciepłe czapki robocze, dla pracowników pracujących w chłodnych pomieszczeniach lub na zewnątrz w niskich temperaturach
  • opaski samozaciskowe – idealne gadżety odblaskowe dla zwiększenia Twojej widoczności, co automatycznie zwiększa Twoje bezpieczeństwo.

Produkty, które zwiększają widoczność podczas użytkowania są kluczowym elementem dla utrzymania poziomu bezpieczeństwa. Szeroka oferta spośród wielu producentów, umożliwi Ci znalezienie idealnego produktu dla Ciebie i Twoich pracowników, dla uczestników eventów zorganizowanych oraz dla samych organizatorów.

W wielu sektorach odzież ostrzegawcza jest obowiązkowym elementem pracowniczej garderoby. Przede wszystkim sięga się po nią na lotniskach, kolei, w firmach budowlanych czy komunalnych oraz w wielu innych branżach. Z zasady chodzi o to, by pracownicy byli widoczni z daleka nawet po zmroku czy przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, które znacznie ograniczają widoczność. Z drugiej strony odzież ostrzegawcza z nadrukiem, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, jest także sposobem na promocję firmy w środowisku oraz identyfikację kadry. A to pozwala się wyróżnić na tle konkurencji. Z drugiej strony kamizelki, kurtki czy spodnie w charakterystycznych barwach minimalizują ryzyko wypadków. Tym samym odzież ostrzegawcza odblaskowa wpływa na komfort pracy i daje pracownikom poczucie bezpieczeństwa.

Odzież ostrzegawcza odblaskowa z nadrukiem najwyższej jakości

Sama odzież ostrzegawcza to przede wszystkim intensywne jaskrawe kolory – żółty, zielony czy pomarańczowy. Pojawiają się też na niej elementy odblaskowe. One zapewniają dobrą widoczność w każdych warunkach. W kolekcjach pojawiają się kurtki, spodnie, koszulki czy kamizelki. Bardzo często odzież ostrzegawcza z nadrukiem jest szyta z wodoodpornych, oddychających tkanin, posiada kaptury oraz zabezpieczone zamki, co ułatwia pracę na zewnątrz i w trudnych warunkach. Poza tym tego typu ubrania mają szereg kieszeni oraz funkcjonalnych dodatków, które są niezbędne, by mieć przy sobie rozmaite akcesoria. Prawdziwym hitem jest także softshell z nadrukiem.

Jak znakowana jest odzież ostrzegawcza odblaskowa?

Odzież ostrzegawcza odblaskowa z nadrukiem jest konieczna, by zapewnić pracownikom bezpieczeństwo. I dlatego po specjalistyczną garderobę sięgają różne branże. Dodatkowe oznakowania mogą zawierać na przykład logo, nazwę firmy, stanowisko czy też hasło reklamowe. Tego typu nadruki są przygotowywane rozmaitymi technikami – sublimacji, metodą flex/flock, termotransferem plastizolowym czy wydrukiem laserowym. Konkretne rozwiązanie jest zawsze dopasowywane do potrzeb klienta oraz rodzaju materiału. Warto zwrócić uwagę, że nadruki są odporne na ścieranie i nawet przy intensywnym użytkowaniu oraz częstym praniu będą zachowywać swój świetny wygląd. To istotne, bo odzież ostrzegawcza jest użytkowana bez przerwy i w każdych warunkach, bo taka jest jej rola. Poza bezpieczeństwem musi zapewniać pracownikom komfort oraz swobodę ruchów. Przy pracy fizycznej to bardzo istotne. Odzież ostrzegawcza z nadrukiem jest dostępna w różnych wariantach. Znaleźć można elementy garderoby dla kobiet i mężczyzn, a dodatkowe produkty z wysokiej jakości materiałów doskonale będą uzupełniać specjalistyczne kolekcje. W efekcie wymagający klienci znajdą idealne propozycje, a profesjonaliści zadają o ich profesjonalne oznakowanie zgodne ze sztuką i z oczekiwaniami. Dzięki temu odzież ostrzegawcza odblaskowa z nadrukiem może być najlepszą wizytówką firmy. Z pewnością będzie przykuwać uwagę, bo właśnie zaletą tego typu ubrań jest to, że nie da się ich nie zauważyć. Sprawdź, która odzież ostrzegawcza odblaskowa przyda się Tobie.

FORMULARZ

OSTATNIE ARTYKUŁY

Zapoznaj się z naszymi artykułami, które wprowadzą cię do wielu tematów związanych z nadrukami

Nasz blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]