Bidony, butelki z własnym nadrukiem – co obejmuje nasza oferta?

Różnorodne bidony, butelki z nadrukiem, ciekawe kształty z nadrukiem odpornym na zmywanie. Minimalne zamówienie 50szt

zapytaj o wycenę

Popularne gadżety reklamowe to świetny sposób na promowanie marki. Tego typu produkty dostępne są w wielu wariantach, więc firmy mogą wybierać z całego wachlarza możliwości. Z reguły strategia marketingowa obejmuje więc szereg elementów, które mają trafiać do różnych odbiorców, a tym samym w rozmaitych środowiskach budować pozytywny wizerunek firmy. Oczywiście takie gadżety jak butelki z własnym nadrukiem to także rewelacyjny pomysł na spersonalizowany prezent dla dziecka, sportowca czy też osób, które myślą o ochronie środowiska naturalnego i na co dzień korzystają z ekologicznych dodatków.

Gdzie sprawdzą się bidony reklamowe?

Bidon z własnym nadrukiem to świetny sposób na wyróżnienie się i zwiększenie rozpoznawalności marki. Po tego typu gadżet chętnie sięgają firmy czy instytucje, które chcą ofiarować swoim klientom lub pracownikom coś praktycznego, a jednocześnie wyróżniającego się spośród innych produktów. Dlatego też bidony z własnym nadrukiem są również być stosowane jako gadżety reklamowe na targach, konferencjach lub innych wydarzeniach branżowych. Nie da się ukryć, że ten element stał się synonimem sportowego i ekologicznego trybu życia, z rozmaite kolory, kształty i wielkości niezmiennie przyciągają uwagę i są świadectwem pewnego stylu życia. Jak  każdym innym przypadku warto wybrać bidon sportowy z własnym nadrukiem wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, bo to zapewni trwałość i estetykę dodatkowi, z którego często się intensywnie korzysta. Ważne jest także właściwe zaprojektowanie grafiki, która będzie umieszczona na bidonie. Musi ona być czytelna i estetyczna, aby przyciągała uwagę oraz dobrze reprezentowała markę.

Butelka na wodę z własnym nadrukiem dobrą wizytówką

Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu na co dzień wykorzystują bidon rowerowy z własnym nadrukiem. Kolorowe i funkcjonalne butelki są niezastąpione na spacerze, w podróży, w pracy, na siłowni czy też w szkole. To dlatego ten element zrewolucjonizował myślenie o tym, że wodę można mieć zawsze przy sobie i nie trzeba korzystać z plastikowych opakowań, które zaśmiecają planetę. Ten trend zauważyli marketingowcy i obecnie bidony reklamowe z nadrukiem to bardzo modny dodatek, z którym warto się pokazywać. Stąd też różnorodność materiałów, kształtów i kolorów, które warto dopasować do strategii wizerunkowej firmy oraz oczywiście indywidualnych preferencji czy celu, jaki chce się osiągnąć. Tak też dobiera się personalizowane wykończenie. Butelki z własnym nadrukiem najczęściej zawierają logo. Ono przykuwa uwagę i zwiększa rozpoznawalność marki, a tym samym jest większa szansa, że zostanie się w pamięci obecnych oraz przyszłych klientów. Warto także postawić na slogan, który będzie przyciągać spojrzenia, ale może również wpływać na motywację, budować pozytywny klimat, zachęcać do aktywności. Wiele firm wykorzystuje również bidony reklamowe jako tło do grafiki, a z drugiej strony na takim gadżecie mogą też się pojawić przydatne dla klientów informacje o produkcie, instrukcje obsługi czy dane kontaktowe. Warto pamiętać, że nadruk na butelce reklamowej powinien być czytelny, estetyczny i dostosowany do charakteru firmy oraz produktu, który reprezentuje. Zobacz nasze propozycje dla Ciebie.

FORMULARZ

Latest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod .

Our blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]