Ołówki reklamowe z własnym nadrukiem – co obejmuje nasza oferta?

Ołówki promocyjne i reklamowe dla firm oraz na organizowane imprezy to świetny nośnik reklamy eventu oraz firmy. Oferujemy różne modele ołówków. Minimalne zamówienie 100szt

zapytaj o wycenę
Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Funkcjonalne gadżety reklamowe z nadrukiem stanowią ważny element w promocji marki, ponieważ zapewniają wiele korzyści dla firm i ich działań marketingowych. To skuteczny sposób na dotarcie do większej liczby osób, ponieważ, kiedy ludzie używają lub noszą gadżety reklamowe, to promują markę i przyciągają uwagę innych. W ten sposób tworzy się także pozytywny jej wizerunek, bo dobrze wykonany i przydatny gift związany z codziennym życiem będzie po prostu wykorzystywany. Jednym z niewielkich elementów, które mają bardzo dobre opinie i duże możliwości są ołówki reklamowe.

Gdzie są wykorzystywane ołówki z nadrukiem?

Ołówki z logo są popularnymi narzędziami marketingowymi i mogą być wykorzystywane w różnych branżach i sytuacjach. Pierwszym skojarzeniem niezmiennie są biura, bo ten gadżet to jeden z najpopularniejszych narzędzi pisarskich lub rysunkowych. Oczywiście to nie przeszkadza temu, by jednocześnie był skutecznym elementem promocji. Z tego samego powodu po ołówek z logo sięgają szkoły i uczelnie, a niewielki gadżet może być rozdawany na eventach edukacyjnych lub jako upominek dla uczniów i studentów. Rewelacyjnie sprawdzi się też jako gift dla uczestników wydarzeń kulturalnych – na koncertach, wystawach, festiwalach i konferencjach. Ołówek drewniany z nadrukiem często też jest sprzedawany w sklepach z artykułami papierniczymi jako gadżet reklamowy do użytku codziennego.

Jakie ołówki drewniane reklamowe zamówić?

Ołówki reklamowe są przede wszystkim praktycznym narzędziem, które znajduje zastosowanie w codziennej pracy i w życiu prywatnym. Mogą być używane do pisania notatek, wykonywania szkiców i rysunków, co sprawia, że są towarzyszami wielu ludzi przez cały dzień. Z drugiej strony są stosunkowo tanie w porównaniu z innymi gadżetami reklamowymi, co czyni je dostępnymi dla każdej firmy czy organizacji niezależnie od jej rozmiaru oraz posiadanego budżetu. Zleceniodawcy doceniają również, że ołówki z nadrukiem szybko się nie zużywają, a logo lub nazwa firmy będą widoczne przez długi czas. To także bardzo ekologiczny gadżet, więc świetnie wpisuje się w trendy i może stać się wyjątkową wizytówką świadomego biznesu czy też organizacji z trzeciego sektora nie tylko tych działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Warto zwrócić uwagę, że ołówki z logo to relatywnie duża powierzchnia reklamowa i zmieści się na niej dość dużo informacji – na przykład grafika, nazwa, adres czy strona internetowa. By ten gadżet był praktyczny i estetyczny, opłaca się wybierać produkty z wysokiej jakości materiałów, ponieważ są trwałe i odporne na uszkodzenia, a to gwarantuje długotrwałe korzystanie z nich przez klientów. Do wyboru są ołówki drewniane reklamowe w wielu kolorach i stylach, co pozwala na dopasowanie ich do wizerunku firmy czy wydarzenia. Łatwo można je także spersonalizować. Tym samym staje się narzędziem, które skutecznie wzmacnia świadomość marki i buduje lojalność klientów, kontrahentów i wszystkich innych odbiorców. To dlatego ten gadżet niezmiennie wygrywa z innymi nawet bardzo nowoczesnymi produktami. Zobacz, który ołówek drewniany z nadrukiem będzie najlepszy w Twojej kampanii.

FORMULARZ

Latest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod .

Our blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]