Plastrony narciarskie dla dzieci

PLASTRON KIDS 01 / KIDS 02

Podstawowe plastrony narciarskie dla dzieci na każdą okazję. Plastrony białe z miejscowym nadrukiem oraz plastrony z pełnym zadrukiem i dowolną grafiką.

zapytaj o wycenę zobacz projekty

Ważnym elementem zimowego sportowego outfitu jest plastron narciarski dla dzieci. Charakterystyczna kamizelka jest wykorzystywana na zawodach, w szkółkach, w czasie zajęć drużynowych. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa na stoku. Z drugiej strony nie da się nie zauważyć, że plastrony narciarskie dla dzieci, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, są także ważnym miejscem do promowania sponsorów, marek, wydarzeń czy samego ośrodka. Tego typu dodatki są wykorzystywane przy różnych przede wszystkim zimowych aktywnościach, a ich najważniejszą zaletą jest to, że są wygodne i nie krępują ruchów. Poza tym plastrony narciarskie junior świetnie wyglądają i stają się znakiem rozpoznawczym szkółek narciarskich, klubów dziecięcych, drużyn sportowych oraz samych organizatorów.

Plastrony dla dzieci przede wszystkim mają zapewnić doskonałą widoczność. Dostępne są w różnych fasonach, wzorach i kolorach, więc bez problemu można dopasować idealny model do swoich potrzeb. Dzięki intensywnym kolorom oraz nadrukiem stają się rewelacyjną promocją każdego klubu, więc warto doskonale przemyśleć, jakie grafiki powinny pojawić się na dodatku. Jak w każdym innym wypadku plastron narciarski dla dzieci powinien być uszyty z najlepszej jakości materiałów. To element garderoby, który jest narażony na bardzo intensywną eksploatację, a wymaga się od niego, że wyglądać będzie świetnie. Z drugiej strony producenci sięgają po intensywną kolorystykę, ponieważ głównym zadaniem kamizelek jest poprawienie widoczności z dalekich odległości – czyli zwiększenie bezpieczeństwa zawodnika, ucznia, uczestnika wysokogórskie wyprawy. I dlatego plastrony narciarskie dla dzieci są szczególnie doceniane na zatłoczonych stokach oraz wówczas, gdy są bardzo trudne warunki atmosferyczne i widoczność jest mocno ograniczona. Kolory i grafiki umożliwiają szybkie zlokalizowanie każdego ucznia czy zawodnika.

Bardzo często kolorowe plastrony narciarskie są wykorzystywane także do sprawnego podzielenia zawodników na drużyny. Wówczas różnorodne barwy staną się znakiem wyróżniającym. Można wyodrębnić grupy ze względu na wiek, umiejętności, rodzaj wykonywanego treningu na stoku, a to znacznie ułatwia realizowanie zadań. Fantastycznie sprawdzać się będą na przykład elastyczne plastrony narciarskie junior, które świetnie przylegać będą do sylwetki. Wystarczy je założyć na kurtkę lub kombinezon, by automatycznie stać się częścią pewnej drużyny lub społeczności. A to niewątpliwie ułatwi pracę trenerom i instruktorom. Sam materiał będzie również zapewniać doskonałą cyrkulację powietrza. Poza tym warto pamiętać o tym, że plastrony dla dzieci to także idealne miejsce na różnego rodzaju reklamę, która będzie przyciągać uwagę i z pewnością obudzi same pozytywne reakcje. Charakterystyczne oryginalne wzornictwo stanie się znakiem wyróżniającym dany stok, bazę narciarską czy też organizatora wypoczynku. Coraz częściej w tym miejscu pojawiają się też logotypy sponsorów. Sprawdź, które z naszych propozycji będą idealne dla ciebie.

zobacz darmowe projekty plastronów

Przygotowaliśmy darmowe wzory graficzne, z których możesz korzystać i wybrać dowolny z nich. Dodaj swoje logotypy, dodatkowe napisy oraz numerację.

formularz

Latest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod .

Our blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]