Plastrony z gumką

PLASTRON s04

Plastron z gumkami z boku oraz z doszytymi dodatkowymi rękawkami.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

PLASTRONY S05 I S06

Plastrony białe oraz fullprint – pełny zadruk całej powierzchni plastrona. Plastrony z gumką, wygodna w użytkowaniu.

Zapytaj o wycenę

PLASTRON S12

Plastron o szerszych ramionach z gumką, możliwość pełnego zadruku na całej powierzchni

ZAPYTAJ O WYCENĘ

przykładowe realizacje

Wygodne i kolorowe plastrony z gumką to elementy obowiązkowe różnych zawodów czy też sportowych aktywności. Ich głównym zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa. Poza tym ułatwiają pracę trenerom, instruktorom, organizatorom różnego rodzaju imprez. Z pewnością plastrony narciarskie z gumką, jakie oferujemy na strefanadruku.pl, są też wykorzystywane do promocji klubu, ośrodka sportowego czy sponsorów. To świetna alternatywa dla tradycyjnych form reklamy, a dość duża i rzucająca się w oczy powierzchnia sprawia, że każde logo czy hasło będą zauważone. Dlatego właśnie zarówno branża sportowa, rekreacyjna, jak i marketingowa chętnie sięgają po charakterystyczne kamizelki dostępne w różnorodnych wariantach. W ten sposób można budować pozytywny wizerunek marki, a także sprawnie organizować zajęcia dla młodszych i starszych.

Popularne plastrony z gumką pojawiają się w wielu rozmaitych miejscach oraz mają szereg zastosowań. To obowiązkowy dodatek w szkółkach narciarskich i dlatego bardzo często można je zauważyć właśnie na stoku. Poza tym kolorowe kamizelki są niezastąpione na różnego rodzaju eventach, zlotach, zawodach czy imprezach masowych. Tak naprawdę pozwalają w jakiś sposób zapanować nad większą grupą oraz dokonać podziału na przykład ze względu na wiek, umiejętności czy też inne kategorie.

Plastrony narciarskie z gumką mają szereg zalet i są bardzo uniwersalne. Łatwo można je także założyć oraz ściągnąć nawet wówczas, gdy ma się na sobie grubą kurtkę czy kombinezon oraz kask. Z zasady ten element garderoby ma zapewnić bezpieczeństwo. Intensywne kolory sprawiają, że użytkownik jest bardziej widoczny nawet na zatłoczonym stoku, nawet przy bardzo trudnych warunkach pogodowych. Instruktorom czy opiekunom zdecydowanie łatwiej jest zlokalizować grupę, która ma te same oznaczenia. Oczywiście plastrony z gumką poprawiają również organizację szkolenia, zajęć, imprezy. Bez problemu można podzielić uczestników na grupy według rozmaitych kryteriów. Wówczas łatwiej też można przydzielać zadania oraz drużyny do instruktorów. Taka kolorowa identyfikacja rewelacyjnie prezentuje się w czasie zawodów. Wpływa na integrację zespołu oraz daje bardzo dużo satysfakcji. Te dość uniwersalne kamizelki są produkowane z tkanin, które łatwo utrzymać w czystości i są bardzo wytrzymałe. Dzięki temu sprawdzać się będą przy różnych aktywnościach i stają się obowiązkowym elementem szkółek, organizatorów wypoczynku czy eventów. Same plastrony narciarskie z gumką są też idealnym miejscem na nadruki, więc można spersonalizować kolekcję lub też promować sponsorów, ośrodek, ważne hasła czy nazwę wydarzenia. Kamizelki są przyjemne wygodne oraz bardzo lekkie. Nie utrudniają ruchów i zapewniają ciału tak ważną oddychalność. Tego typu znaczniki to również duża oszczędność. Można z nich bowiem korzystać wielokrotnie, a wszelkie gumy sprawiają, że świetnie dopasowują się do ciała. Z jednej strony będzie to zmniejszyć nakłady finansowe, a z drugiej pozwoli szybko rozdać kamizelki, ponieważ rozmiar uczestników wydarzenia czy szkolenia jest mniej istotny. Zobacz, w jakich sytuacjach można wykorzystać plastrony narciarskie.

MASZ SWÓJ PROJEKT?

Prześlij nam pliki do weryfikacji oraz stworzenia poglądowej wizualizaicji plastrona z Twoją grafiką.

FORMULARZ

Latest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod .

Our blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]