Ręczniki z własnym nadrukiem – co obejmuje nasza oferta?

Ręcznik z pełnym zadrukiem dowolną grafiką, poliestrowe, poliestrowo- bawełniane, poliester -poliamid. Różne wymiary od 30cm x 50cm do 100cm x 200cm.

zapytaj o wycenę

Bardzo dużą popularnością cieszą się niezmiennie gadżety reklamowe z nadrukiem. Są wykorzystywane przez firmy z różnych sektorów, instytucje oraz organizacje, a ich głównym zadaniem jest kreowanie wizerunku i przyciąganie odbiorców. Różnego rodzaju artykuły promocyjne zwykle mają formą przedmiotów codziennego użytku, ale posiadają logo, nazwę czy inne informacje o firmie lub produkcie. Tym samym zyskują bardzo ważną funkcję. Przykładami bardzo popularnych i funkcjonalnych gadżetów reklamowych są kubki z logo, długopisy z nadrukiem, koszulki z grafiką, breloczki, magnesy na lodówkę czy na przykład torby reklamowe. W niektórych branżach chętnie sięga się także po ręczniki z nadrukiem.

Jakie ręczniki z nadrukami wybierać?

Ręczniki z nadrukiem są popularnym gadżetem reklamowym, który może być skuteczny w różnych branżach. Bardzo często po tego typu dodatki sięga sektor sportowy. To właśnie zawodnicy potrzebują akcesoriów, aby wycierać pot i zachować suchą skórę. Tym samym ręcznik z własnym nadrukiem z logo drużyny lub marki sportowej może być sprzedawany jako pamiątka czy też rozdawany jako nagrody na zawodach. Z pewnością będzie towarzyszyć przez wiele lat różnego rodzaju aktywnościom. Po ręczniki reklamowe sięga też branża turystyczna. Można je używać w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i gabinetach lub strefach SPA. Kolekcje w firmowych kolorach z nadrukiem z logo hotelu lub miejscowości turystycznej mogą przypominać turystom o wakacjach i zachęcać ich do powrotu. Nieco analogicznie ręczniki z nadrukiem na zamówienie mogą być używane w salonach piękności i gabinetach kosmetycznych, aby wytrzeć twarz lub ciało klientów. Bywają też sprzedawane jako produkty dla klientów do użytku domowego. Z drugiej strony to gadżet idealny też dla branży żywnościowej oraz element promocji na eventach i imprezach. Może być też rozdawany jako upominki dla uczestników lub sprzedawany jako pamiątki.

Kiedy ręczniki kąpielowe z nadrukiem stają się dobrym gadżetem?

Wybierając ręczniki sportowe z nadrukiem, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, takich jak ich jakość, wielkość, kolor i rodzaj nadruku. To detal, który musi dużo wytrzymać, świetnie się sprawdzać w różnych sytuacjach, ładnie wyglądać i wyróżniać się funkcjonalnością, a także zachować wysokie parametry nawet przy intensywnej eksploatacji. Dlatego właśnie warto wybrać ręczniki z nadrukiem o wysokiej jakości, które będą wytrzymałe i miękkie w dotyku. Dobrym wyborem są produkty wykonane z bawełny lub mieszanki bawełny i mikrofibry. Warto także zwrócić uwagę na wielkość. Najczęściej wybierane rozmiary to 50 × 100 cm lub 70 × 140 cm. Niektórzy decydują się na bardzo małe produkty do rąk, a dla innych idealnym rozwiązaniem będzie obszerny ręcznik plażowy z nadrukiem. Bardzo istotnym aspektem zarówno z punktu widzenia klientów, jak i osób zajmujących się promocją marki jest oczywiście kolor. Ma od drugorzędne znaczenie, gdy zamawia się ręcznik z nadrukiem na prezent i można kierować się po prostu dobrym gustem. W przypadku strategii marketingowej barwy muszą pasować do marki lub wydarzenia. Uniwersalny i elegancki charakter ma biel, ale to kolory pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Sprawdź, które ręczniki z nadrukami będą najlepsze dla Ciebie.

FORMULARZ

Latest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod .

Our blog
Jak dobrze wykorzystać chustę buff z własnym nadrukiem jako element brandingowy

Co to jest chusta buff i jak ją wykorzystać w reklamie swojej marki? Zajrzyj do [...]

Jakie korzyści przynosi reklama na koszulkach?

Zastanawiasz się, czy warto realizować projekt koszulek reklamowych z własnym nadrukiem? Zajrzyj do artykułu i [...]

Jak zaprojektować swoją własną koszulkę biegową z nadrukiem?

Jak zaprojektować nadruk na koszulce do biegania? Zajrzyj do poradnika, w którym dzielimy się najważniejszymi [...]

Dlaczego tak ważna jest odzież, w której uprawiamy sport?

Jeżeli jesteś fanem sportu, wiesz jaką ważną rolę odgrywa odzież, w której wykonujesz trening. Stylowa [...]

Event marketing — czyli jak przyciągnąć ludzi na eventy?

Jak i po co organizować eventy? Event marketing to nie tylko skuteczny sposób na przyciągnięcie [...]

Przygotowanie do biegu – 4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać

Każdego roku w Polsce organizowanych jest około 2,5 tysiąca eventów biegowych. Bieganie jest jedną z [...]

Jakie gadżety reklamowe wykorzystać przy plenerowych eventach?

Organizacja imprezy plenerowej to niemałe wyzwanie. Każdy jej element musi być dobrze przemyślany i zaplanowany, [...]

Jak ciekawie zaprojektować ulotki?

Idealna ulotka - prostokątna i rozkładana, czy duża, z interesującą grafiką i tekstem, a może [...]